cs

KATKA ŠČEVLÍKOVÁ

Ojedinelý zjav slovenskej speváckej scény s výraznym hlasom a pozitívnym a úprimnym prejavom - to je Katka Ščevlíková.

Môžete ju poznať z televíznych obrazoviek z formátov ako X-Factor, či Milujem Slovensko (zábavná šou, RTVS). Spevu sa Katka venuje od roku 2009 a za ten čas stihla získať ocenenia ako "Objav roka" v súťažnej prehliadke Nové tváre slovenského jazzu 2012, či vyhrať celoslovenskú spevácku súťaž Zlatý Hlas (2013), ktorú vyhrala so skladbou Feel It, na ktorej sa podielal aj jej dlhodobý hudobný kolega, gitarista (Medial Banana, Frankie Kimono) - Peter Zajaček. V roku 2017 vydávajú spoločne svoj autorský album - FEEL IT.

S ďaľšími hudobníkmi (Erik Dimitrov - klávesy, Tamas Belicza - basa, Jaro Žigo jr. - bicie, Ján Slezák - saxofón) tvorí Katka dlhodobú formáciu Ščevlíková & Friends, ktorá nemá problem zahrať od funky, jazzu či bluesu až po reggae.

Kapela je vhodná na všetky druhy hudobnej produkcie. Kapela sa sa špecializuje na úpravy známych skladieb do štýlu Reggea

Kapela vie vystúpiť ako:

Trio: spev, klavír, gitara / spev, klavír, saxofón 

Celá kapela: bicie, gitara, basa, kláves, spev (takáto zostava je vhodná na mestké akcie, firemné párty, svadby, vianočné trhy a pod.)

Facebook

Mám záujem o booking - rezerváciu

Ščevlíková & Zajaček CD - Feel it

Vyplnte všetky potrebné údaje a my se vám ozveme co najskôr naspäť.