cs

Martin Císar

Známy popový spevák Martin Císar, ktorý svojím hlasom spolupracoval na niekoľkých slovenských hitoch. Jeho hlas môžeš počuť v rôznych spoluprácach s interpretmi ako je Kali, Majself alebo Strapo.

Martin sa však netají tým, že má rád rôzne hudobné žánre, je to počuť v jeho skladbách. Do country-pop štýlu ladil skladbu Hľadám čo je správne, ladil. Jeho hlas a úprimné texty prinášajú zaručené zimomriavky.

Martin spolupracoval pri nahrávaní  si štúdiom Paul Projecta.

"Mám veľmi rád country a tak nejako prirodzene vznikla v štúdiu myšlienka skúsiť niečo nové. Obaja sme boli prekvapení, ako rýchlo celý proces prebiehal. Za tri hodiny sme mali nahratý song aj s textom, čo nás presvedčilo o tom, že je to správna cesta," skonštatoval.

Špecifickým znakom speváka sú jeho úprimné texty, v ktorých sa nebojí prejaviť svoje emócie. "Pieseň je o hľadaní seba samého. Je to hlavne o procese hľadania, keď v nás vznikajú rôzne pochybnosti a prestávame si veriť. V texte spievam o tom, že tu nič netrvá večne a práve preto si musíme ísť za svojím cieľom, odhodiť pochybnosti a potom dokážeme všetko, čo len chceme".