cs

NATÁLIA HATALOVÁ


Natália Olcsváry Hatalová je slovenská muzikálová speváčka a herečka. V rámci hudby spolupracuje s viacerými úspešnými umelcami, vystupuje so svojou kapelou, účinkuje aj vo formácii La Gioia Divas, koncertuje s Richardom Rikkonom, s triom La Gioia. 


Diváci ju mohli vidieť účinkovať aj v seriáloch televízie JOJ, či v hrách Slovenského rozhlasu. Vyštudovala muzikálové herectvo na JAMU v Brne a do pamäti verejnosti sa zapísala účasťou v speváckej súťaži Superstar z roku 2007. Aktuálne účinkuje v muzikálových predstaveniach Šľahačková princezná, Mačky, Atlantída a pred tým účinkovala v populárnych Čajočkách. Na divadelných doskách v Čechách ju mohli fanúšikovia vidieť v muzikáloch Zorro, Dobře placená procházka, Sněhová královna, Footloose, Steel Pier. 


V novembri 2016, pokrstila svoj prvý oficiálny videoklip k piesni Kto naozaj som. Hudbu zložil a zaranžoval Vlado "Randy" Gnepa, s ktorým ju spája spolupráca na pesničke Be strong a otextoval ju Juraj Žák. Momentálne pracuje na ďalších skladbách a pripravuje svoj debutový album. V septembri 2017 vydáva videoklip k piesni Osud.


Natália Hatalová vie vystúpiť ako: 

Duo: klavír & spev                     

Trio: klavír, saxofón, spev 

Kvartet: klavír, perkusie, saxofón, spev

Celá Kapela: basa, bicie, klavír, saxofón, spev /alebo/ basa, bicie, klavír, gitara, spev

Najväčšiu energiu vie odovzdať celá kapela a tá je vhodná na mestké podujatia, svadby, firemné eventy,  párty a pod. 

Vianočný večierok spoločnosti MARSANN IT 

fotografka - Erika Majek