NATÁLIA HATALOVÁ


Natália Olcsváry Hatalová je slovenská speváčka a muzikálová herečka. V rámci hudby spolupracuje s viacerými úspešnými umelcami, vystupuje so svojou kapelou, účinkuje aj vo formácii La Gioia Divas, koncertuje s Richardom Rikkonom, s triom La Gioia. 


Diváci ju mohli vidieť účinkovať aj v seriáloch televízie JOJ, či v hrách Slovenského rozhlasu. Vyštudovala muzikálové herectvo na JAMU v Brne a do pamäti verejnosti sa zapísala účasťou v speváckej súťaži Superstar z roku 2007. Aktuálne účinkuje v muzikálových predstaveniach Šľahačková princezná, Mačky, Atlantída a pred tým účinkovala v populárnych Čajočkách. Na divadelných doskách v Čechách ju mohli fanúšikovia vidieť v muzikáloch Zorro, Dobře placená procházka, Sněhová královna, Footloose, Steel Pier. 


V novembri 2016, pokrstila svoj prvý oficiálny videoklip k piesni Kto naozaj som. Hudbu zložil a zaranžoval Vlado "Randy" Gnepa, s ktorým ju spája spolupráca na pesničke Be strong, a otextoval ju Juraj Žák. Momentálne pracuje na ďalších piesňach na svoj debutový album.